Medycyna Komplementarna / Naturalna / Alternatywna / Warszawa / Kraków / Jelenia Góra

Masz dobre wyniki badań, a mimo to czujesz się niewyraźnie?

Masz problemy z odpornością i zdrowiem? Jesteś senny, przemęczony i brak Ci energii?
Masz powikłania po chorobie? Towarzyszy Ci przewlekły katar, alergia, ból gardła, chroniczne wzdęcia, biegunki, zaparcia, niestrawność i zgaga?

A może chcesz zwalczyć „zarazę” lub „nieuleczalną chorobę” na którą medycyna głównego nurtu rozłożyła ręce bez użycia antybiotyków, chemii i nie do końca przebadanych szczepionek?

Certyfikowany Naturopata, Fitoterapeuta, Irydolog, Hiropraktyk i Dietetyk Holistyczny w Holistic Med Clinic / Maciej Myśków

Nazywam się

Maciej Myśków

Jestem Spec. Med. Naturalnej, dyplomowanym Naturopatą i Homeopatą z polskimi uprawnieniami i londyńską licencją CHE - Center for Homeopathic Education (UK).

Więcej

Absolwentem i członkiem Stowarzyszenia Międzynarodowej Akademii Medycyny Komplementarnej, Irydologiem, Zielarzem - Fitoterapeutą, Chiropraktykiem, Dietetykiem, Technikiem Analityki Medycznej oraz Informodiagnostą.

Jestem także Inżynierem Inżynierii Środowiska, instruktorem Ratownictwa Przedmedycznego i Wodnego. Wykładowcą, Trenerem Klasy Mistrzowskiej Kulturystyki i Trenerem Personalnym. Autorem ponad stu artykułów o tematyce prozdrowotnej.

Aktualnie studiuję Akupunkturę i Psychosomatykę - Totalną Biologię / Recall Healing pod okiem Gilberta Renauda i dr Michelle Lamasa Dawson z Kanady.

Dyplomy i certyfikaty:

 • Towaroznawstwo, Akupunktura i Elektropunktura
 • Homeopatyczne Wspomaganie Terapii Onkologicznych
 • Mikrobiologia

W HOLISTIC MED CliniC odpowiadam za dział związany z szeroko pojętym zdrowiem, a dokładnie Medycyną Naturalną.

Łącząc wiele nurtów Medycyny Alternatywnej, stosuję najskuteczniejsze, praktykowane od wieków diagnostyczne metody oceny stanu zdrowia, takie jak: Irydologia, czytanie z pulsu, twarzy i języka, mikroskopową analizę żywej kropli krwi.

Pod uwagę biorę również stan psychiczny i emocjonalny każdego pacjenta gdyż przeżyte traumy, negatywne aspekty emocjonalne i psychologiczne bardzo często są przyczyną wielu fizycznych dolegliwości i podwaliną wielu schorzeń.

Pracuję wyłącznie na oryginalnych diagnostycznych urządzeniach, które pomagają mi precyzyjnie ustalić przyczyny Twoich dolegliwości, a powrót do zdrowia wspomagam bezpiecznymi i skutecznymi terapiami naturalnymi: Medycyna Informacyjna, Ziołolecznictwem i Homeopatią.

Natura posiada wszystko czego potrzebujemy by cieszyć się zdrowym i szczęśliwym życiem.

Pod warunkiem, że potrafimy z niej odpowiednio korzystać.

Sprawdź w jaki sposób mogę Ci pomóc.

Pomogę Ci odzyskać zdrowie, harmonię i doskonałe samopoczucie.

W zależności od Twoich potrzeb stworzyłem 3 autorskie programy, które pomogą Ci w krótkim czasie uporać się ze zdrowotnym problemem, odblokować drzemiący w Tobie potencjał i wbić się na wyższy poziom w sporcie zawodowym.

Konsultacje indywidualne

Jeśli nie potrzebujesz pełnego wsparcia, przerażają Cię koszty programów lub po prostu interesuje cię pojedyncza dziedzina Medycyny Naturalnej, poniższa oferta będzie idealna dla ciebie! Znajdziesz tu podzieloną ofertę w przystępnych cenach.

Prowadzę indywidualne konsultacje w gabinecie (zalecane) jak i w formie on-line. Dziedziny mojej specjalizacji to: Naturoterapia, Homeopatia, Psychosomatyka, Medycyna Chińska, poradnictwo żywieniowe, medycyna naturalna w sporcie zawodowym.

Ponadto wspomagam leczenie chorób przewlekłych i nowotworowych, przy których terapia farmakologiczna nie jest wystarczająca. Prowadzę również terapie antynikotynowe, antyalkoholowe, odrobaczanie, odtruwanie w tym poszczepienne.

Konsultacja holistyczna

Zalecana

Cena:

399 zł
expand_more

Łączy Naturoterapię, Homeopatię, Irydologie, Medycynę Chińską i Psychosomatykę.

Konsultacja zawiera w sobie:

 • Analizę formularza
 • Linie życia z najważniejszymi zdarzeniami
 • Badanie Irydologiczne - ocena stanu zdrowia po wyglądzie tęczówki oka
 • Analizę problemów zdrowotnych w oparciu o psychosomatykę i medycynę germańską
 • Wywiad homeopatyczny
 • Dobranie odpowiedniego leku homeopatycznego i izopatycznego
 • Dobór odpowiedniej terapii ortomolekularnej
 • Wskazania do stosowania leku, ziół, muzykoterapii i akupresury oraz wskazania do pracy własnej

*Badanie i diagnostyka urządzeniem Diacom, Analizatorem Kwantowym, badanie żywej kropli krwi w jasnym i ciemnym polu, stworzenie odpowiedniego produktu bioinformacyjnego i organopreparatu - dodatkowo płatne

Czas trwania konsultacji: 90 min lub dłużej

Konsultacja HOMEOPATyczna

Cena:

299 zł
expand_more

Terapia naturalna z wykorzystaniem remediów homeopatycznych.

Konsultacja zawiera w sobie:

 • Analizę formularza homeopatycznego klienta
 • Analiza problemów zdrowotnych i ich przyczyn
 • Wywiad homeopatyczny
 • Dobranie pojedynczego lub złożonego leku homeopatycznego
 • Wskazania do stosowania leku

Czas trwania konsultacji: 90 min lub dłużej

HOMEOPATIA W STANIE OSTRYM

Homeopatyczne SOS

Cena:

249 zł
expand_more

Konsultacja dotyczy tylko chorób ostrych, typu: grypa, angina, biegunka, gorączką, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc, zapalenie pęcherza itp.

Konsultacja zawiera w sobie:

 • Wywiad homeopatyczny celem dobrania leku homeopatycznego do objawów choroby ostrej
 • Wskazania terapeutyczne
 • Wsparcie prze telefon, lub aplikację Signal do 3 dni po podaniu leku

Klienci, którzy po zakończeniu choroby ostrej będą chcieli kontynuować współpracę, obowiązkowo muszą wypełnić formularz homeopatyczny oraz przejść wizytę homeopatii klasycznej.

Czas trwania konsultacji: 45 min

Homeopatyczne SOSarrow_forward
HOMEOPATYCZNE i INFORMACYJNE ODTRUWANIE SZCZEPIEŃ

Cena:

1 499 zł
expand_more

Odtruwanie szkodliwych substancji.

Konsultacja zawiera w sobie:

 • Badanie Irydologiczne (ocena stanu zdrowia po wyglądzie tęczówki oka)
 • Badanie urządzeniem Diacom pod kątem osłabienia narządów, obciążenia metalami ciężkimi i szczepieniami
 • Mikroskopowa analiza żywej kropli krwi w jasnym i ciemnym polu widzenia
 • Linię życia z najważniejszymi zdarzeniami
 • Analizę problemów zdrowotnych i ich przyczyn
 • Wywiad homeopatyczny
 • Dobranie leku homeopatycznego, Izopatycznego oraz terapii CAESE
 • Dobór odpowiedniej terapii ortomolekularnej
 • Schemat i wskazania do stosowania odpowiednich preparatów i leków

*Przygotowanie odpowiedniego produktu bioinformacyjnego i organopreparatu, Chelatacja metali ciężkich - dodatkowo płatne

Czas trwania konsultacji: 120 min lub dłużej

pełna oferta diagnostyczna

Zobaczarrow_forward

Zabiegi manualne

Poznając i praktykując przez lata wiele wybitnych metod Medycyny Naturalnej na sobie, własnej rodzinie i pacjentach, wyselekcjonowałem i włączyłem do swojej praktyki tylko te najbardziej efektywne i sprawdzone. Oszczędzasz dzięki temu czas i masz pewność szybszego powrotu do pełnej równowagi i zdrowia.

CHIROPRAKTYKA

Cena:

249 zł
expand_more

Jestem zdania, że od tego zabiegu powinno się zaczynać całą przygodę ze zdrowieniem. Chiropraktyka to bezpieczna, naturalna i niefarmakologiczna terapia, która działa głównie na kręgosłup, który jest połączony z centralnym układem nerwowym regulującym funkcje całego organizmu.

Nerwy rdzeniowe zlokalizowane w różnych odcinkach kręgosłupa mają wpływ m.in. na: oczy, uszy, jamę ustną, głowę, ale również na organy wewnętrzne, takie jak przepona, żołądek, wątroba, śledziona, jelita czy nerki.

Ucisk na włókna nerwowe spowodowany nieprawidłowo ustawionymi kręgami może powodować wiele różnych przypadłości i przyczynić się do wielu chorób. W prostych słowach Chiropraktyka oznacza leczenie wykonane ręcznie i jest praktyką zdrowotną, która zapewnia nieinwazyjną i niechirurgiczną ulgę w bólu związanym z:

 • Podwichnięciem
 • Bólem pleców
 • Przewlekłym bólem
 • Przepukliną dysku
 • Migrenowymi bólami głowy
 • Bólem szyi
 • Rwą kulszową

Celem mojej praktyki jest przywrócenie i utrzymanie integralności układu nerwowego poprzez korygowanie wszelkich zakłóceń.

Niezależnie od tego, czy cierpisz na nagły lub przewlekły ból, ból pleców, ból szyi, czy doznałeś urazu sportowego pomogę Ci stanąć na nogi i wrócić do aktywnego życia.

Czas trwania zabiegu: 45 min

AURIKULOTERAPIA

Cena:

149 zł
expand_more

Aurikuloterapią czyli Akupunktura ucha to sposób leczenia, w którym wykorzystuje się pobudzanie określonych punktów małżowiny usznej w celu terapii niektórych schorzeń. Obok refleksoterapii do której się zalicza i akupunktury, jest terapią bólu.

W ludzkim uchu możemy odnaleźć odbicie wszystkich części ciała oraz wszystkich organów i narządów. Jeśli choroba wymaga środków farmakologicznych lub diety to stosowanie jej w połączeniu z lekarstwami i odpowiednio skomponowanymi posiłkami daje bardzo dobre rezultaty.

Czas trwania zabiegu: 45 min

AKUPRESURA

Cena:

149 zł
expand_more

Akupresura jest łatwiejszą formą akupunktury. Opiera się na teorii, iż budowa naszego organizmu jest tak skonstruowana, że wszystkie narządy w pewnym sensie współpracują ze sobą, żaden nie działa w pojedynkę.

Wyodrębnione zatem zostały specjalne punkty tzw. akupunkturowe. Każde z tych miejsc „odpowiedzialne” jest za funkcjonowanie jakiegoś narządu czy układu. Ich masowanie, uciskanie sprawia, że odblokowuje się energia, ustępuje ból części ciała której taki punk odpowiada, ułatwione jest m.in. usuwanie toksyn z organizmu.

Czas trwania zabiegu: 45 min

AKUPUNKTURA

Cena:

149 zł
expand_more

Według Chińczyków, w ciele człowieka krąży energia witalna Qi. Płynie ona kanałami energetycznymi (inaczej meridianami) oraz naczyniami krwionośnymi i dociera do wszystkich narządów i komórek. Ten przepływ może zostać zablokowany wskutek urazu mechanicznego, infekcji czy też stresu.

Narządy „zasilane” przez zablokowany meridian ulegają wtedy osłabieniu i zaczyna się choroba. Stosując akupunkturę, koryguje się niewłaściwy (zbyt mały lub zbyt silny) przepływ Qi w kanałach energetycznych i przywraca równowagę w organizmie.

Czas trwania zabiegu: 45 min

Medycyna Informacyjna i Biorezonans

Opierając się na wiedzy Nikola Tesli, dr Huldy Clark i Rife’a, pracując na nowoczesnej aparaturze diagnostycznej wykrywam i skutecznie
 usuwam większość obciążenia i związanych z nimi dolegliwości.

Medycyna Informacyjnaarrow_forward Biorezonansarrow_forward Kwantowe CVarrow_forward
Choroby odkleszczowe
expand_more
 • Borrelia burgdorferi, Borrelia mayonii; Borrelia garinii, Borrelia afzelii, Borrelia spielmanii, Borrelia valaisiana; Borrelia bissettii.
 • Bartonella, Ehrlichia, Anaplasma, Babesia, wirus odkleszczowego zapalenia opon mózgowych
Górne drogi oddechowe

Przeziębienie, zapalenie zatok, gardła, migdałków, dziąseł, krtani, nagłośni i innych

expand_more
 • Zapalenie błony śluzowej nosa (przeziębienie): rinowisus, koronawirus, wirus grypy, paragrypy, adenowirus i inne
 • Zapalenie zatok: pneumokok, Haemophilus influenzae, gronkowiec, moraxella, wirus grypy, adenowirus i inne
 • Zapalenie gardła: adenowirus, wirus grypy, wirus RS, rinowisu, koronawirus, pneumokok, paciorkowce B C G i inne
 • Zapalenie dziąseł i jamy ustnej: wirus coxackie typ A, Troponema vincentii  i inne
 • Mononukleoza zakaźna: wirus Epsteina-Barr (EBV), wirus cytomegalii (CMV)
 • Pseudokrup: wirus grypy, paragrypy, wirus RS, adenowirus, rinowirus i inne
 • Zapalenie nagłośni: pneumokok, haemophilus, gronkowce, paciorkowce i inne
 • Błonica: maczugowiec błonicy
Dolne drogi oddechowe

Zapalenie oskrzeli, oskrzelików, płuc i inne

expand_more
 • Zapalenie oskrzeli: chlamydia, mycoplasma, wirus RS, wirus grypy, wirus paragrypy i inne
 • Przewlekła obturacyjna choroba płuc (zaostrzenie): pneumokok i inne
 • Pozaszpitalne zapalenie płuc: pneumokok, haemophilus, gronkowiec, mycoplasma, chlamydia, wirusy grypy, paragrypy i inne
 • Szpitalne zapalenie płuc: gronkowiec, pałeczka ropy błękitnej, wirusy, grzyby, pierwotniaki, robaki
Choroby przełyku i żołądka

Refluks, wrzody, przepuklina, zapalenie, rak, chłoniak i inne

expand_more
 • Choroba refluksowa, zgaga: Helicobacter pylori, gronkowce, paciorkowce
 • Wrzody żołądka: Helicobacter pylori
 • Przepuklina wślizgowa: gronkowce, paciorkowce
 • Zapalenie żołądka: Helicobacter pylori i inne

Medycyna naturalna stwarza ogromne możliwości w leczeniu różnych schorzeń. Zaufaj wiedzy i doświadczeniu.

Wybierz mądrze. Twoje zdrowie jest zbyt ważne, by narażać je na porady pseudospecjalistów.

Umów sięarrow_forward
format_quote
"Lecząc swoich pacjentów skupia się nie tylko na finalnym problemie, lecz za każdym razem docieka jej przyczyny."

star

star

star

star

star

Piotr Woś

Przeczytaj całą opinię
format_quote
"Wreszcie trafiłam we właściwe ręce. [...] Dziękuję Panie Maćku za bezinteresowność i pomoc. Z całego serca polecam wszystkim trenującym osobom."

star

star

star

star

star

Magda F.

Przeczytaj całą opinię
format_quote
"Wiedza i sposoby Pana Maćka w stanach ostrych działają szybciej, niż nie jeden lek."

star

star

star

star

star

Alutka

Przeczytaj całą opinię
format_quote
"Do Pani Aleksandry na makijaż permanentny brwi trafiłam z polecenia i Czy ja polecam? Tak! Efekt jest naprawdę rewelacyjny"

star

star

star

star

star

Ania Świdzińska

Przeczytaj całą opinię