Umów się na wizytę:

+48 500 200 120

Irydologia / Irydolog / Kraków / Warszawa / Jelenia Góra

DIAGNOSTYKA CHORÓB
ZAPISANYCH W OCZACH

Irydologia w HOLISTIC MED

Irydologia to dział medycyny naturalnej. Jest sposobem na bezinwazyjną i szybką ocenę całościowego stanu naszego organizmu. Oko człowieka jest swoistą książką chorób.

Oko człowieka jest swoistą książką chorób.

Tęczówka bo to na nią zwracamy szczególną uwagę to mapa organizmu, na której znajdują swoje odbicie informacje o wszystkich organach i narządach naszego ciała.

Umów się arrow_forward

Każdy narząd wewnętrzny, każda część ciała za pośrednictwem włókien wegetatywnego układu ma połączenie z określonym polem tęczówki.

Można dzięki niej wskazać wrodzone predyspozycje do pewnych schorzeń, określić z dużym prawdopodobieństwem, gdzie w organiźmie toczy się proces chorobowy.

Za jej pomocą określa się również funkcjonowanie układu nerwowego i odpornościowego oraz procesy trawienia i przemiany materii. Daje możliwości kontrolowania postępu procesu rozwoju choroby, bądź zdrowienia.

Mapa Irydologiczna Holistic Med Clinic

Irydologia to jedna z nielicznych technik diagnostycznych, które pozwalają na holistyczną ocenę stanu zdrowia i oceny struktury tkanki łącznej, a dzięki całościowemu spojrzeniu na pacjenta ułatwia odnalezienie rzeczywistych przyczyn choroby.

Irydolog dysponuje mapą oka dokładnie określającą, w którym miejscu na tęczówce rzutuje się mózg, serce, żołądek, i inne wewnętrzne narządy człowieka.

Obserwując np. sektor odpowiadający wątrobie możemy określić czy są oznaki stanu zapalnego, czy jest zaburzenie czynności lub zmiany po przebytych schorzeniach.

W ręku doświadczonego Irydologa staje się ta wiedza skutecznym narzędziem pomocy w doborze leków, ukierunkowania terapii i oceny skuteczności jej działania.

Czas badania z omówieniem

30 min

Cena

249 zł

Szukasz dobrego irydologa w Krakowie, warszawie lub jeleniej górze?

Skorzystaj z mojego doświadczenia i zapoznaj się z naszą ofertą diagnostyczną .

Certyfikowany Naturopata, Fitoterapeuta, Irydolog, Hiropraktyk i Dietetyk Holistyczny w Holistic Med Clinic / Maciej Myśków

Maciej
Myśków

Specjalista Medycyny Naturalnej, Homeopata, Naturopata, Irydolog, Chiropraktyk, Zielarz Fitoterapeuta, Technik Analityki Medycznej, Informodiagnosta oraz Informoterapeuta.

Znajdziesz mnie w Krakowie, Warszawie i Jeleniej Górze.

Więcej arrow_forward
format_quote
"Lecząc swoich pacjentów skupia się nie tylko na finalnym problemie, lecz za każdym razem docieka jej przyczyny."

star

star

star

star

star

Piotr Woś

Przeczytaj całą opinię
format_quote
"Wreszcie trafiłam we właściwe ręce. [...] Dziękuję Panie Maćku za bezinteresowność i pomoc. Z całego serca polecam wszystkim trenującym osobom."

star

star

star

star

star

Magda F.

Przeczytaj całą opinię
format_quote
"Wiedza i sposoby Pana Maćka w stanach ostrych działają szybciej, niż nie jeden lek."

star

star

star

star

star

Alutka

Przeczytaj całą opinię
format_quote
"Do Pani Aleksandry na makijaż permanentny brwi trafiłam z polecenia i Czy ja polecam? Tak! Efekt jest naprawdę rewelacyjny"

star

star

star

star

star

Ania Świdzińska

Przeczytaj całą opinię