Umów się na wizytę:

+48 500 200 120

Wlewy witaminowe / Kraków / Warszawa / Jelenia Góra

PRZYGNIECIONY INTENSYWNYM ŻYCIEM? CIERPISZ NA PRZEWLEKŁĄ CHOROBĘ?

A może zbyt intensywna impreza w stolicy? Postaw na szybką regenerację. Doładuj akumulatory, zwalcz przetrenowanie, odzyskaj witalność i zdrowie.

Wlewy Witaminowe w HOLISTIC MED™

Kroplówki witaminowe to doskonały sposób na poprawę zdrowia, samopoczucia i zachowania młodego wyglądu.

witaminowe suplementy diety wydalane są nawet w 90%

Niemal 3/4 naszego społeczeństwa zażywa witaminowe suplementy diety nie zdając sobie sprawy z faktu, iż wchłaniane taką drogą, są aż w 90% wydalane! Z podobnymi ograniczeniami spotyka się pozyskiwanie witamin bezpośrednio z produktów żywnościowych.

Nie wystarczająco mocno dokwaszony żołądek, nadużywanie leków i kawy, brak flory bakteryjnej w jelitach, słabej jakości roundupowane warzywa i fast food’owa dieta doprowadzają do osłabienia procesów wchłaniania, a co za tym idzie utraty siły życiowej człowieka. W takich przypadkach najskuteczniejsze wydaje się podawanie ich dożylnie – za pomocą tzw. wlewów witaminowych.

Nasze wieloletnie doświadczenie, w spieraniu leczenia przewlekłych chorób terapiami naturalnymi doprowadziło do wypracowania autorskich procedur i standardów postępowania z pacjentami, dzięki czemu każda osoba prowadzona jest indywidualnie, jednocześnie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Wlewy witaminowe

Doskonały sposób na poprawę zdrowia, samopoczucia i zachowania młodego wyglądu.

Umów się arrow_forward
Dla kogo?

Kroplówki witaminowe w pierwszej kolejności skierowane są do osób, które czują się przemęczone, osłabione i odwodnione. Dla osób bez energii życiowej u których rozpoczął się proces infekcji, czy też są w trakcie ciężkich i przewlekłej choroby.

Z suplementacji dożylnej często korzystają również sportowcy i osoby wykonujące wzmożony wysiłek fizyczny i umysłowy. Panie i Panowie, chcący spowolnić postępujące procesy starzenia.

Wlewy Witaminowe w HOLISTIC MED™
Efekty

Wlewy witaminowe wzmacniają odporność, dodają energii i poprawiają ogólną kondycję całego organizmu. Mają również pozytywny wpływ na wygląd i stan włosów, skóry i paznokci. Dodając do tego pozytywne samopoczucie działają anti agingowo.

Suplementacja dożylna dużymi dawkami witaminy C usuwa wolne rodniki, zmniejsza nasilenie chorób i przeciwdziała objawom ubocznym stosowania chemioterapii i radioterapii.

Skład i częstotliwość wlewów:

Ustalane indywidualnie
podczas konsultacji

Umów się arrow_forward

WITAMINOTERAPIA Kraków, WARSZAWA I JELENIA GÓRA

Wybierz swój sposób na zdrowie!

format_quote
"Lecząc swoich pacjentów skupia się nie tylko na finalnym problemie, lecz za każdym razem docieka jej przyczyny."

star

star

star

star

star

Piotr Woś

Przeczytaj całą opinię
format_quote
"Wreszcie trafiłam we właściwe ręce. [...] Dziękuję Panie Maćku za bezinteresowność i pomoc. Z całego serca polecam wszystkim trenującym osobom."

star

star

star

star

star

Magda F.

Przeczytaj całą opinię
format_quote
"Wiedza i sposoby Pana Maćka w stanach ostrych działają szybciej, niż nie jeden lek."

star

star

star

star

star

Alutka

Przeczytaj całą opinię
format_quote
"Do Pani Aleksandry na makijaż permanentny brwi trafiłam z polecenia i Czy ja polecam? Tak! Efekt jest naprawdę rewelacyjny"

star

star

star

star

star

Ania Świdzińska

Przeczytaj całą opinię