Umów się na wizytę:

+48 500 200 120

Medycyna informacyjna / Kraków / Warszawa / Jelenia Góra

WYKORZYSTANIE CZĘSTOTLIWOŚCI I INFORMACJI W CELACH LECZNICZYCH

Medycyna Informacyjna w HOLISTIC MED™

Medycyna Informacyjna, to dział medycyny Komplementarnej, który analizuje wpływ częstotliwości i informacji na fizjologiczne, biochemiczne, biofizyczne, patologiczne procesy w organizmie człowieka jak i procesy przechowywania, dekodowania oraz wykorzystania częstotliwości i informacji w celach leczniczych.

Informacja, to nie substancja, to pewna ilość energii, która może wpłynąć lub zmienić daną substancję. Do przekazu informacji potrzebne jest źródło i odbiornik. Najbardziej wrażliwymi odbiornikami informacji są żywe, biologiczne układy systemu, ponieważ składają się z molekuł białka, które potrafią zmieniać swoje struktury w związku z zewnętrznym czynnikiem.

Na dzień dzisiejszy naukowo udowodniono, że uniwersalnym językiem przekazu informacji są różne pola takie jak: Pole elektromagnetyczne, geopatyczne, pola które łączą się, krzyżują między sobą i powodują zachwianie przestrzeni.

Medycyna informacyjna

Do przekazu informacji w organizmie wykorzystuje się zarówno substancje jak i energię wewnętrzną procesów fizycznych.

Umów się arrow_forward

Przykładem wzajemnego powiązania informacji technicznej z biologiczną jest metoda zapisu informacji o rozmaitych substancjach czyli tzw. spektrów ich promieniowania.

W szczególności dotyczy to tworzenia kopii środków leczniczych.

Przenoszenie informacji energetycznej dokonuje się poprzez tzw. Repritning, czyli zapisywanie informacji, które są charakterystyczne dla danej substancji, za pomocą elektromagnetycznego pola.

Informoterapia przekaz informacji w organizmie
Kopie środków leczniczych można przygotowywać między innymi z:
  • Preparatów homeopatycznych
  • Preparatów alopatycznych
  • Ziół
  • Czynników infekcyjnych i pasożytniczych
  • Związków metali ciężkich

Takie preparaty mają część właściwości występujących w substancjach wyjściowych.

Za pomocą terapii informacyjnej można kopiować, zapisywać i przenosić informacje na różne nośniki takie jak: woda, alkohol, granulki cukrowe czy wazelinę.

Zapis informacji na takie nośniki ma szerokie zastosowanie przy nietolerancjach pokarmowych, uczuleniach skórnych i terapiach uzależnień.

Wykorzystując zapis informacji na nośniki poprzez inwersję (odwracanie częstotliwości wyjściowej) możemy tworzyć antypreparaty.

Są to przede wszystkim preparaty odrobaczające, odgrzybiające, antybakteryjne, antywirusowe jak i preparaty odczulające, gdzie podczas terapii wykorzystuje się konkretne alergeny wywołujące u pacjenta reakcje alergiczne, takie jak kurz, pyłki roślin, sierść zwierząt itp.

Metoda informoterapii ma również zastosowanie przy terapiach wszelkich uzależnień podczas, których tworzy się antypreparaty z produktów je wywołujących takie jak alkohol, tytoń, środki farmakologiczne czy też produkty spożywcze takie jak słodycze czy kawa.

Informoterapia to inaczej terapia energoinformacyjna lub też wibracyjna.

Przenosi do ciała człowieka informacje danej substancji w postaci częstotliwości, która ma za zadanie pobudzić organizm do uzdrawiania.

Do energoinformacji należą znane na całym świecie: Homeopatia, Kwiaty Bacha krople Joalisa i Andreasa Korte, które działa objawowo i głęboko. Niekiedy powodując reakcje Herxa.

Cennik

STWORZENIE INDYWIDUALNEGO ANTYPREPARATU

1 patogen /

69 zł

(max 5 patogenów w jednym preparacie)

METACHARMONIZACJA NARZĄDOWA

1 narząd /

89 zł

(max 5 narządów na 1 terapii)

DOBÓR ESENCJI DR BACHA
199 zł
expand_more

Mieszanka esencji Bacha, to rozcieńczone esencje przygotowane indywidualnie dla każdej osoby w oparciu o jego aktualny stan emocjonalny i cechy charakteru. Odpowiedni dobór esencji odpowiada za kluczowy efekt terapii.

Przygotuję dla Ciebie mieszankę w oparciu o analizę urządzeniem Diacom, które podpowiada esencje najbardziej potrzebne Tobie na ten moment. Preparat składa się z 2 do 6 składników do spożywania 4 razy dziennie bezpośrednio pod język lub rozcieńczając z wodą.

Terapia esencjami Bacha trwa ok 3-4 tygodnie. Po tym czasie należy zrobić ponowny test i sporządzić kolejną mieszankę. W wielu przypadkach wiele esencji już nie jest potrzebnych, a niektóre trzeba powtórzyć. Minimum stosowania esencji, to trzy miesiące.

GENERATOR FAL

45 min /

119 zł

SZUKASZ DOŚWIADCZONEGO SPECJALISTY MEDYCYNY INFORMACYJNEJ Z Krakowa, WARSZAWY lub JELENIEJ GÓRY?

Skorzystaj z mojego doświadczenia i zapoznaj się z moją pełną ofertą już teraz.

Certyfikowany Naturopata, Fitoterapeuta, Irydolog, Hiropraktyk i Dietetyk Holistyczny w Holistic Med Clinic / Maciej Myśków

Maciej
Myśków

Specjalista Medycyny Naturalnej, Homeopata, Naturopata, Irydolog, Chiropraktyk, Zielarz Fitoterapeuta, Technik Analityki Medycznej, Informodiagnosta oraz Informoterapeuta.

Znajdziesz mnie w Krakowie, Warszawie i Jeleniej Górze.

Więcej arrow_forward
format_quote
"Lecząc swoich pacjentów skupia się nie tylko na finalnym problemie, lecz za każdym razem docieka jej przyczyny."

star

star

star

star

star

Piotr Woś

Przeczytaj całą opinię
format_quote
"Wreszcie trafiłam we właściwe ręce. [...] Dziękuję Panie Maćku za bezinteresowność i pomoc. Z całego serca polecam wszystkim trenującym osobom."

star

star

star

star

star

Magda F.

Przeczytaj całą opinię
format_quote
"Wiedza i sposoby Pana Maćka w stanach ostrych działają szybciej, niż nie jeden lek."

star

star

star

star

star

Alutka

Przeczytaj całą opinię
format_quote
"Do Pani Aleksandry na makijaż permanentny brwi trafiłam z polecenia i Czy ja polecam? Tak! Efekt jest naprawdę rewelacyjny"

star

star

star

star

star

Ania Świdzińska

Przeczytaj całą opinię