Umów się na wizytę:

+48 500 200 120

Makijaż permanentny Kraków / Warszawa / Jelenia Góra

Chcesz ograniczyć czas poświęcony na codzienny makijaż?

Nie jesteś zadowolona z kształtu i koloru swoich brwi? Często robisz hennę, która i tak nie trzyma się długo? Usta zjadają pomadę, a kreska się ciągle rozmazuje?
 Chcesz żeby twój makijaż wyglądał idealnie przez cały dzień?

Nazywam się

Aleksandra Nowak

Jestem licencjonowanym Kosmetologiem i Trychologiem, promotorem holistycznego podejścia. Absolwentem szkoły o kierunku Naturopata – terapie naturalne i komplementarne. Linergistką klasy mistrzowskiej i trenerem PMU, specjalista w pigmentacji medycznej, wykładowcą pigmentologii.

Moim celem jest znalezienie drogi do ukrytej doskonałości, dbanie o piękno, harmonię i dobre samopoczucie Klientek.

Od kilku lat rozwijam i tworzę Klinikę gdzie priorytetem jest najwyższa jakość wykonywanych usług, dlatego też nieustannie szkole się, rozwijam i podnoszę swoje kwalifikacje.

Makijaż permanentny

To makijaż trwały i bezpieczny korygujący i podkreślający urodę, ale, co ważne, tylko ten dobrze wykonany, może być genialną alternatywą dla tradycyjnego makijażu szczególnie dziś.

Umów się arrow_forward
JAK WYGLĄDA PRZEBIEG ZABIEGU

Technika tego makijażu polega na wprowadzeniu, za pomocą igły, naturalnych, hypoalergicznych barwników w głąb skóry i trwa od dwóch do trzech godzin.

Linia zarysu brwi jest indywidualnie dobierana do owalu i kształtu twarzy klienta, tak jak w przypadku ust wszystko zależy od zarysu lini wargowej jaką ma klientka, usta zyskują intensywniejszy od naturalnego efekt powiększenia i wypełnienia.

Po wykonanym rysunku wstępnym i akceptacji z Twojej strony przystąpię do tak zwanego „dziarania”.

W makijażu permanentnym oczu wykonywana jest kreska na górnej i dolnej powiece, dzięki temu zabiegowi możemy uzyskać optyczne podkreślenie oczu i wzmocnienie oprawy oka.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIE DO ZABIEGU

Bardzo ważne jest aby poinformować linergistkę o wszelkich wykonanych wcześniej wypełnieniach czy ostrzykiwaniach jak i przyjmowanych lekach.

Na co najmniej tydzień przed zabiegiem w miejscach, które mają być poddane pigmentacji, nie stosujemy żadnych zabiegów pielęgnacyjnych.

NIE WOLNO zażywać leków i substancji rozrzedzających krew – unikać aspiryny, nie pić mocnej kawy, herbaty ani napojów z kofeiną.

BRWI – najlepiej niedepilowane od około 1 miesiąca, daje to możliwość doboru kształtu do naturalnej linii włosków brwi.

Odżywki do brwi należy odstawić na miesiąc przed planowaną pigmentacją.

Co ważne, cztery tygodnie przed wykonaniem makijażu permanentnego brwi nie wolno opalać skóry oraz nie można stosować zabiegów silnie złuszczających,

USTA – istotne jest, by przed zabiegiem zadbać o nawilżenie i wygładzenie powierzchni ust (spierzchnięte, popękane usta słabiej przyjmują pigment).

Dla osób podatnych na wirusa opryszczki zalecane jest stosowanie leków przeciwwirusowych.

Zaraz po zabiegu pigmentacji ust, należy je traktować w sposób analogiczny jak w przypadku postępowania pozabiegowego pigmentacji brwi.

KRESKI – w przypadku wrażliwych i skłonnych do opuchnięć powiek warto przed zabiegiem wziąć (pod język) kapsułki homeopatyczne z Arniki lub Aescin (tabletki ziołowe z wyciągiem z nasion kasztanowca).

Bardzo ważne jest, aby na 1 miesiąc przed planowaną pigmentacją kresek usunąć sztuczne rzęsy oraz zakończyć kurację stosowania odżywek do rzęs (jeśli takowe występują).

W pielęgnacji pozabiegowej, tak jak przy brwiach i ustach, traktujemy powieki ze szczególną delikatnością, nie myjemy, nie trzemy i nie drapiemy.

W odróżnieniu od brwi i ust, kresek na powiekach około tydzień po zabiegu nie powinno się niczym smarować ani nawilżać. Przez kilka dni nie wolno też malować powiek, ani tuszować rzęs.

JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ EFEKT

Trwałość takiego makijażu jest indywidualna kwestia, makijaż permanentny utrzymuje się od 6 miesięcy nawet do 5 lat, po tym okresie zaleca się odświeżyć go.

Wpływ na trwałość makijażu permanentnego mają różne czynniki, na które często nie zwracamy uwagi, bądź których nie jesteśmy świadome.

Niemniej jednak styl naszego życia, higiena i stan zdrowia mają kluczowe znaczenie dla jakości i czasu utrzymywania się makijażu permanentnego.

PRZECIWWSKAZANIA

Mikropigmentacja jest bezpieczną formą poprawiania urody, jednakże tak jak w przypadku większości innych zabiegów paramedycznych również i tu istnieją przeciwwskazania do wykonania zabiegu.

Zabieg makijażu trwałego nie może być wykonany, jeśli infekcje bakteryjne, wirusowe lub grzybicze, uszkodzenia skóry w miejscu pigmentowania, ciąża i okres laktacji, radio lub chemioterapia, menstruacja, półpasiec, świeże blizny, poparzenie słoneczne, stany zapalne, wybroczyny skórne, obniżenie odporności organizmu, infekcje, stany podgorączkowe.

Brwi każda metoda

Cena:

899 zł
Usta

Cena od:

899 zł
Oczy kreska

Cena od:

359 zł

Nasza oferta

Pigmentacja Ust w Holistic Med Clinic / Aleksandra Nowak
Pigmentacja ust

Wszystkimi metodami

Umów się arrow_forward Zobacz moje realizacje
Pigmentacja Brwi w Holistic Med Clinic / Aleksandra Nowak
Pigmentacja Brwi

Wszystkimi metodami

Umów się arrow_forward Zobacz moje realizacje
Pigmentacja Oczu w Holistic Med Clinic / Aleksandra Nowak
Pigmentacja Oczu

Wszystkimi metodami

Umów się arrow_forward Zobacz moje realizacje

Zajrzyj do mnie na facebooku

zobacz Moje metamorfozy

Facebook arrow_forward
format_quote
"Do Pani Aleksandry na makijaż permanentny brwi trafiłam z polecenia i Czy ja polecam? Tak! Efekt jest naprawdę rewelacyjny"

star

star

star

star

star

Ania Świdzińska

Przeczytaj całą opinię
format_quote
"Świetne miejsce dla każdego kto chce zadbać o swoje zdrowie i urodę. Bogata oferta, ogromne doświadczenie i wiedza."

star

star

star

star

star

Bożena Dec

Przeczytaj całą opinię