Dietetyka
20/01/2022

Woda źródłem życia, piękna i zdrowia

Ten tekst przeczytasz w 3 minuty
Maciej Myśków

Udostępnij:

woda-zrodlem-zycia-piekna-i-zdrowia

Woda – poznając ją, poznasz siebie

Woda to najważniejszy zaraz obok tlenu składnik życia. Towarzyszy nam od narodzin aż po śmierć i stanowi najważniejszy ilościowo element naszego ciała. Jest ona nie tylko składnikiem odżywczym, ale i związkiem, dzięki któremu w organizmie człowieka zachodzą wszelkie niezbędne życiowe procesy.

Zmiana spojrzenia na nią ZMIENI Twoje życie

Woda – tak bardzo powszechna i znana, że nie zwracamy na nią na codzień uwagi. Nie zdajemy sobie do końca sprawy jak istotna jest dla nas i naszego istnienia. Ciało dorosłego człowieka składa się z 70% z wody. To wszyscy doskonale już wiemy, ale czy znana jest Ci informacja o wpływie myśli na budowę wody? Naukowo udowodniono, że wypowiedziane życzenie ma na nią wpływ, intencja zmienia jej strukturę. Słowo pisane i muzyka również. A co za tym idzie – ingeruje i ma wpływ na ciało człowieka.

A gdyby tak poświęcić jej więcej uwagi

Woda którą pozyskujemy z kranu jest całkowicie martwa, Tak to prawda! Jest całkowicie „wyprana” i pozbawiona swoich pierwotnych właściwości. A wszystko z powodu zamknięcia jej w rurach i wodociągach gdzie ograniczono ją i zlimitowano. Prawdziwa natura wody jest zupełnie inna. W przyrodzie płynie zgodnie z własnym nurtem, rozpływa się, zalewa, przyspiesza i zwalnia nieokiełznanie.

Chcesz odwrócić ten proces i zrobić coś dla wody, którą pijesz

Przygotuj na nią ładne szklane naczynie, włóż tam kryształ górski, ametyst, lub inny kamień który czujesz. Możesz postawić ją na podstawie opisanej dobrym słowem lub narysowanym kształtem np. Kwiat życia. Dobrym pomysłem będzie napisanie tego czego akurat potrzebujesz – zdrowie, miłość, spokój, wdzięczność.. dowolność jest wielka. Daj jej się uspokoić, ochłonąć i odetchnąć. Jeśli już musisz ją gotować postaraj się gotować ją na gazie.

Czajniki, kuchenki elektryczne, płyty indukcyjne, kuchenki mikrofalowe omijaj z daleka! Przed wypiciem skup się na niej na chwilę i poczuj ją. Podziękuj jej i poproś żeby przysłużyła Ci się jak najlepiej potrafi. Rób tak przez co najmniej miesiąc. Jeśli zobaczysz pozytywne zmiany. Podziel się nimi w komentarzu.

Większość badaczy twierdzi, że woda posiada właściwości, które wykraczają daleko poza nasze zwykłe wyobrażenia. Badania wy­ka­zały, że woda ma­ga­zy­nuje uczu­cia, stany świa­do­mości czyli posiada pamięć. Z doświadczenia wiem, że Taka woda może Cię nawet uleczyć.

Nie wierzysz? Spróbuj!

Na koniec zostawiam Kilka Ciekawych linków:
„Niezwykła pamięć wody”. Kultowy film dostępny pod linkiem:

Jest to tylko mały ułamek informacji, więcej już niedługo. Stay Tuned!

email
Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby uzyskać dostęp do jeszcze większej ilości wiedzy.

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Holistic Med Clinic. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności .

Zobacz również

wsparcie-homeopatyczne-w-okresie-okoloporodowym
Homeopatia
30/09/2021
Wsparcie homeopatyczne w okresie okołoporodowym
arrow_forward
kawa-co-tak-naprawde-powinnismy-o-niej-wiedziec
Dietetyka
10/11/2021
Kawa - co tak naprawdę powinniśmy o niej wiedzieć?
arrow_forward
bol-lokcia-w-ujeciu-totalnej-biologii
Ból łokcia w ujęciu totalnej biologii
arrow_forward
dzwiekolecznictwo-terapia-kamertonami
Naturoterapia
25/03/2022
Dźwiękolecznictwo - terapia kamertonami
arrow_forward